Usługi

Centrum Kowale oferuje szeroki wybór usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Menu - wybierz kategorie
Neptun - pralnia ekologiczna
tel. 502 422 763


Neptun to salon czyszczenia odzieży. Nasza oferta obejmuje: czyszczenie, pranie, prasowanie, maglowanie, krochmalenie, impregnacje i wiele innych usług.

Fryzjer Maska
tel. 534 817 534


Salon Urody Maska oferuje strzyżenie, modelowanie, koloryzowanie zgodnie z najnowszymi trendami. Zapewniamy klientom profesjonalna obsługę również w zakresie zabiegów kosmetycznych, manicure i pedicure.

Kwiaciarnia OliwAgArt Artur Szymkowicz
tel. 882 445 570


Kwiaciarnia tworzy kompozycje kwiatowe układane w oparciu o najmodniejsze trendy, a także własna inwencje twórcza. Realizujemy zamówienia na wiązanki okolicznościowe, bukiety ślubne, wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Apteka Dr.Max
tel. 58 301 09 99


Uslugi krawieckie
tel. 882 136 020


Kompleksowa gama usług krawieckich. Zapraszamy na szybkie, profesjonalne poprawki krawieckie.

TELEEXPERT
tel. 729 976 607


Zapraszamy do salonu TELEEXPERT. Posiadamy najnowocześniejszy certyfikowany sprzęt serwisowy oraz diagnostyczny. Gwarantujemy najwyższe ceny skupu telefonów komórkowych. Sprzedajemy telefony komórkowe oraz oferujemy szeroką gamę akcesoriów.

F.H.U. KEY System
tel. 518 605 865


Wykonujemy cały szereg usług: szewskie, kaletnicze, dorabianie kluczy i inne usługi.

Lotto
tel. 58 692 15 61


Punkt Lotto zaprasza każdego dnia.

AUTO-LUX
tel. 518 347 830


Zapraszamy do Myjni Parowej AUTO-LUX.
Świadczymy usługi kompleksowego czyszczenia samochodów.
Zapewniamy profesjonalna obsługe w atrakcyjnych cenach.

TELEAKCESORIA
tel. 736 813 313


TELEFONY - SKUP - SPRZEDAŻ - WYMIANA - SERWIS
Zapraszamy do nowo otwartej wyspy z akcesoriami GSM. Posiadamy szeroki wybór produktów - znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do swojego telefonu!
W ofercie: silikony, kabury, pokrowce wodoodporne, zwierzaki, folie i szkła na wyświetlacz, power banki, kable, ładowarki oraz wiele innych akcesoriów.
Oferujemy profesjonalny serwis i szeroki wybór telefonów komórkowych.

CHIC sp. z o.o. S.K.
tel. +48 788 593 977

Oficjalny dystrybutor regionalny eSmokingWorld
www.eSmokingWorld.com

eSmokingWorld to największa w Europie specjalistyczna siec sprzedaży papierosów elektronicznych, liquidów i akcesoriów do e-palenia. W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt marek własnych oraz należących do światowych, renomowanych producentów. Stale inwestujemy w rozwój dostępnej oferty, dbając o jakość i bezpieczeństwo konsumentów - papierosy elektroniczne i liquidy dostępne w eSmokingWorld posiadają wymagane certyfikaty oraz przechodzą rygorystyczne testy emisji. Od 2015 roku jesteśmy częścia Grupy British American Tobacco.

KANTOR
tel. 58 329 82 88


Sprzedaż i kupno walut według najkorzystniejszych przeliczników.

Tempcold Sp. z o.o.
tel. 608 428 399


Tempcold Sp. z o. o. od blisko 50 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa wszelkiego typu dla domu i biznesu.
Zapewniamy pełen zakres usług:
• wsparcie projektowe,
• kompleksowe dostawy urządzeń HVACR,
• wsparcie dla instalatorów,
• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Różnorodność oferowanych przez nas produktów pozwala nam przedstawiać kompleksowe oferty na wykonanie instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych o dowolnej wielkości, zgodnie z życzeniami naszych Klientów - zarówno firm jak i osób prywatnych.

Paczkomat® InPost

Paczkomat® firmy InPost jest dostępny na terenie Centrum Kowale.
Automat ulokowany jest na parkingu zewnętrznym (na bocznej ścianie obiektu, po prawej stronie od wejścia, od strony Apteki).
Więcej szczegółów dotyczących wysyłania oraz odbierania paczek i listów za pośrednictwem Paczkomatu dostępne na stronie: https://twoj.inpost.pl/pl/przesylki/paczkomaty

KVT - Fastening
tel. 58 762 17 80


KVT-Fastening, wiodący specjalista w technice łączenia, oferuje wysokiej jakości komponenty i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.
Nasze produkty znajdują zastosowania w różnych gałęziach przemysłu, od lotnictwa poprzez branżę samochodowa, mechanikę precyzyjna po szeroko pojęty przemysł.

Dowiedz się więcej na stronie: www.kvt-fastening.pl

Przedsiębiorstwo to wchodzi w skład grupy Bossard i należy do światowej czołówki dostawców inteligentnych rozwiązań w przemysłowych zastosowaniach techniki łączenia.


Bankomat Euronet

Korzystaj z bankomatów Eurocash.

Bankomat Planet Cash

Korzystaj z bankomatu Planet Cash.

ABACO Biuro Rachunkowe
tel. 790 553 010


Biuro Rachunkowe ABACO jest dynamicznie rozwijająca się firma, której celem jest profesjonalna i rzetelna obsługę księgowo-podatkowa swoich Klientów w konkurencyjnych cenach. Biuro posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Bank PKO BP
tel. 58 321 94 41


Zapraszamy do oddziału banku PKO BP, który znajduje się w części biurowej Centrum. Oddział banku czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00.

Bank Millennium
tel. 691 401 283


Oddzial Banku Millennium zapewnia kompleksowa obsługę doradcza i operacyjna dla klientów indywidualnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.30-18.00.

ENDOMED Gabinety lekarskie
tel. 58 309 97 03


Endomed jest to centrum diagnostyki medycznej, którego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznej opieki ambulatoryjnej przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z Nasza oferta.

SLUCH-TON
(ENDOMED) tel. 58 309 97 03
(Oddzial Glówny) tel. 58 380 12 23
www.sluch-ton.pl

Zapraszamy na bezpłatne badanie wraz z konsultacja z Protetykiem Słuchu!
Słyszenie dźwięków oraz zrozumienie mowy to podstawowe potrzeby człowieka.
Ubytki słuchu powodują obniżenie jakości i komfortu życia. Dokonujemy wszelkich starań, aby umożliwić powrót do świata dzwięków oraz komunikowanie się bez żadnych ograniczeń.
- bogata oferta szwajcarskich aparatów słuchowych Bernafon,
- komputerowe dopasowanie aparatów słuchowych,
- możliwość bezpłatnego przymierzenia i przetestowania,
- serwis i akcesoria do aparatów słuchowych,
- realizacja wniosków z NFZ !
- wizyty domowe


NIXOR Sp. z o.o.
tel. 58 351 33 11


Nixor specjalizuje się w produkcji filtrów antyodorowych do kanalizacji. Oferta jest skierowana głównie do firm z branży wodno-kanalizacyjnej, przedsiębiorstw rynku wody i ścieków oraz przemysłu. Firmę charakteryzuje innowacyjność oraz wysoka jakość produktów i usług, która jest priorytetem działalności firmy.